Titles you rated
JumongRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.5