Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0