Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Red Thread of FateRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 4.0
- 마이 걸Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0- 10 years also in love with youRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- 魔王Rated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.0