Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5