Movies
Ratings
16
HerRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0