Titles you rated
- River of No ReturnRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
My Lucky StarsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0