Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0