Movies
Ratings
76
AlwaysRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0