Movies
Ratings
377
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Disaster ArtistRated ★ 3.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 2.5
The FarewellRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Eighth GradeRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5