Series
Ratings
19- Men on a MissionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0