Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0