Series
Ratings
54
LostRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 1.0
Blue TowerRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 1.5