Titles you rated
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5