Series
Ratings
16
SignRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0