Movies
Ratings
372
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
The WilloughbysRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.0
Norwegian WoodRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5