Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0- Rosen MaidenRated ★ 3.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 3.0
Planet EarthRated ★ 4.0
Ah! My GoddessRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5