Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0