Movies
Ratings
405
District 13: UltimatumRated ★ 1.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 1.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0