Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0