Movies
Ratings
252
Pearl HarborRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Seventh SonRated ★ 1.0
Son of a GunRated ★ 0.5
Death Note: The Last NameRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 2.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.0