Movies
Ratings
51
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
CloserRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0