Titles you rated
All for the WinnerRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Blue SwallowRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5
DesperadoRated ★ 4.5
SwordfishRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5