Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0