Movies
Ratings
15
The ConjuringRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5