Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Premium RushRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5