Titles you rated
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5