Movies
Ratings
79
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0