Movies
Ratings
125
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0