Titles you rated
Se7enRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0