Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0