Movies
Ratings
100- HanjiRated ★ 3.0
HoyaRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5