Movies
Ratings
48
ThirstRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0