Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0