Titles you rated
ParasiteRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
WaruboroRated ★ 1.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.0