Movies
Ratings
402
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
CarrieRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 2.5
The Poseidon AdventureRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Child's Play 3Rated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5