Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0