Movies
Ratings
309
Bad BoysRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0