Movies
Ratings
127
The MartianRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5