Movies
Ratings
731
A MuseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
FerrariRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0