Titles you rated
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.5
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 2.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.5
The New GateRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.5
I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 4.0
Loner Life in Another WorldRated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.5
Dungeon PeopleRated ★ 3.5
A Returner's Magic Should Be SpecialRated ★ 2.5- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 3.0
The Unwanted Undead AdventurerRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 3.5
Skeleton Knight in Another WorldRated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5