Movies
Ratings
570
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Force MajeureRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 3.0
Making The Disney Wish: Disney’s Newest Cruise ShipRated ★ 3.5
The End of the StormRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0