Series
Ratings
13
The 8 ShowRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Feria: The Darkest LightRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5