Titles you rated
(Ab)normal DesireRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
RomaRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5