Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.5
CasperRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0