Movies
Ratings
194
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5