Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0