Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 2.5- I Am HomeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0