Movies
Ratings
106
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BlackkKlansmanRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge on the RunRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0