Movies
Ratings
861
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
AirRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0