Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5